امروز شنبه  ۱۶ آذر ۱۳۹۸
۱۳۹۸/۰۸/۲۶- ۱۳:۲۵
یکشنبه 26 آبان 1398 - 13:25
انجمن دوستى کویت و ایران

نشست مشترک انجمن دوستى واعضاى سفارت کشورمان در کویت

رئیس انجمن دوستى کویت وایران با دعوت از سفیر و اعضای سفارت کشورمان در کویت بر اهمیت گسترش مناسبات دوجانبه در همه زمینه‌های مردمی،اقتصادی وسیاسی تاکید کرد.

رئیس انجمن دوستى کویت وایران با دعوت از سفیر و اعضای سفارت کشورمان در کویت بر اهمیت گسترش مناسبات دوجانبه در همه زمینه‌های مردمی،اقتصادی وسیاسی تاکید کرد.

در این نشست که شامگاه روز چهارشنبه بیست و دوم آبان ماه تشکیل شدابتدا آقای محمد ایرانی ضمن عرض تبریک فرارسیدن زاد روز میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی  (ص) و بزرگداشت هفته وحدت اسلامی وعرض تهنیت بازگشت امیر کویت از سفر درمانی به تشریح تلاشهای جمهوری اسلامی جهت برقراری صلح و ثبات در منطقه بویژه اقدام اخیر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در ارائه پویش صلح هرمز پرداخت.

سفیر کشورمان افزود: هیچ کشوری در جهان به اندازه ایران طرحهای عملی و اجرایی برای برقراری امنیت وثبات در منطقه و تحقق رفاه اجتماعی و همزیستی مسالمت آمیز ارائه نکرده است.

وی تاکید کرد وظیفه اعضای انجمن انتقال واقعیت های جامعه امروز کشورمان به مردم کویت و در مقابل وظیفه طرف ایرانی انعکاس رویدادهای واقعی کویت به مردم ایران زیرا سیمای واقعی امروز کشورمان توسط رسانه‌های بیگانه بصورت مشوش و معکوس ارائه می‌شود

دکتر محمد السنعوسی رئیس انجمن دوستی ضمن تشکر از توضیحات سفیر کشورمان گفت: راهبرد انجمن دوستی تقویت پیوندهای مردمی و بسترسازی برای فعالیتهای رسمی است.

در پایان این دیدار که با حضور کلیه اعضای انجمن و تعدادی از شخصیت های رسانه ای و حقوقی برگزار شد ضیافت شامی از سوی رئیس انجمن به افتخار سفیر کشورمان برپا گردید.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما