امروز شنبه  ۱۶ آذر ۱۳۹۸
۱۳۹۸/۰۸/۲۲- ۱۷:۲۷
چهارشنبه 22 آبان 1398 - 17:27
نمایشگاه فن آوری کویت

غرفه فرهنگی ایران در دانشگاه فنآوری کویت

غرفه فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه فنآوری کویت با حضور جمعی از سفرا و دیپلماتهای خارجی ، دانشجویان و اساتید دانشگاه و معاون سفیر کشورمان روز سه شنبه 22 آبان ماه در دانشگاه فن آوری کویت افتتاح شد.

غرفه فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه فنآوری کویت با حضور جمعی از سفرا و دیپلماتهای خارجی ، دانشجویان و اساتید دانشگاه و معاون سفیر کشورمان  روز سه شنبه 22 آبان ماه در دانشگاه فن آوری کویت افتتاح شد.

در این غرفه أنواع صنایع دستی شهرهای مختلف کشورمان ، آلبوم های معرفی جاذبه‌های گردشگری ،اماکن تاریخی شهرهای باستانی ، نمونه‌هایی از تنقلات و غذاهای إیرانی و تصاویری از فرشهای دستباف ایرانی در معرض نمایش اساتید و دانشجویان این دانشگاه قرار گرفت

این مراسم در قالب ( روز ملل ) و به دعوت دانشگاه فن آوری کویت با شرکت کشورهای فلسطین ، سوریه ، هند ، لبنان ،ژاپن ، استرالیا ، ایالات متحده آمریکا و کویت برگزار شد و غرفه ایران با توجه به تنوع أقلام فرهنگی مقام اول را کسب کرد .

چندین بروشور و مجله سیاحتی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری کشورمان نیز به دانشجویان علاقه مند اهدا گردید .

رییس هیأت امنای دانشگاه دکتر مشاری ایمن بودی از تنوع أقلام فرهنگی عرضه شده در این غرفه قدردانی و به این مناسبت لوح یادبودی به سفارت کشورمان اهدا کرد.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما