گالری تصاویر
پینوندهای مهم

اخبار > مراسم بزرگداشت روز معلم در کویت


  چاپ        ارسال به دوست

روز معلم

مراسم بزرگداشت روز معلم در کویت

به مناسبت روز معلم مراسم بزرگداشت این مقام شامخ در سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در کویت با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران، مدیر کل آموزش خاص وزارت آموزش و پرورش کویت، سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در کویت، مسئولین، مدیران، آموزگاران و نیز ایرانیان مقیم در تاریخ 12/2/98 برگزار شد.

سفير جمهوري اسلامی ايران در كويت در اين مراسم كه با معارفه آقاي مجاوري سرپرست جدید مجتمع آموزشی جمهوری اسلامی ایران قرین گردیده بود طی سخنانی با اشاره به مقام شامخ معلم و اهمیت پاس داشت این روز افزود: خداوند به عنوان اولین معلم خلقت تعلیم و تعلم را بلافاصله پس از خلقت انسان به وی آموخت و سپس این مأموریت را به انبیاء الهی و نیز ائمه اطهار واگذار نمود. معلمان بواسطه آموزش و تربیت فرزندان نقش اساسی و عمده در ساخت آینده بشریت دارند.

ایشان همچنین به مناسبت معرفی آقای مجاوری سرپرست جدید مدارس اظهار داشت: با توجه به شناخت و سابقه ای که از آقای مجاوری وجود دارد ایشان تلاش خواهند نمود تا اهداف و اولویت های مجتمع را برای تحقق برنامه ها  دنبال نمایند و در همین ارتباط از پشتوانه سفارت برخوردار می باشند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در ادامه از تلاش های آقای آقاپور در دوران سرپرستی مجتمع تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

در پایان دانش آموزان مجتمع مدارس ایرانی در کویت قطعاتی از سرود و موسیقی را برای حاضران به اجرا گذاشتند و در نهایت جوایزی با حضور سفیر و مدیر کل مدارس خاص کویت تقدیم آموزگاران و دانش آموزان برتر گردید. دانلود فايل : rooz_moalem.jpg ( 148KB )


١٧:٢٠ - 1398/02/15    /    شماره : ٥٦٩٣٠٤    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران