گالری تصاویر
پینوندهای مهم

اخبار > سفیر ایران درکویت: مشارکت ایرانیان در انتخابات مورد تحسین جهانیان است


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت ایرانیان مقیم کویت در انتخابات

سفیر ایران درکویت: مشارکت ایرانیان در انتخابات مورد تحسین جهانیان است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت تصریح کرد شکی نیست ملت آگاه و بیدار ایران بار دیگر با مشارکت وسیع و حداکثری در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری حماسه شگفت انگیز جدیدی رقم زد وعشق خود به میهن ونظام اسلامی را به اثبات رساند، رویدادی که تحسین جهانیان را در پی داشت.
علیرضا عنایتی، سفیر کشورمان در کویت روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران ، اظهارداشت: مسئولیت پذیری ایرانیان خارج ازکشور وپیوند آنان با نظام ورهبری، ومشارکت همه اقشار مختلف و گروه های سیاسی در انتخاباتی آزاد و در فضایی امن مورد تحسین افکار عمومی جهان قرار گرفته است، موضوعی که نشان می دهد ملت ایران پیروز اصلی این انتخابات است.
عنایتی افزود: دولت آینده جمهوری اسلامی به روند همکاری با همسایگان عرب و مسلمان و تاکید بر اصول همزیستی مسالمت آمیز مبتنی بر گفت وگو و تفاهم و احترام متقابل ادامه می دهد.
سفیر کشورمان در ادامه از مشارکت کم نظیر ایرانیان مقیم کویت در این انتخابات، همکاری مقامات کویتی در تسهیل حضور ایرانیان در مراکز اخذ رای و همچنین از همکاری رسانه های گروهی در پوشش گسترده این انتخابات قدردانی کرد.
لازم به ذکر است دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز گذشته با حضور گسترده و کم نظیر شهروندان ایرانی در محل سفارت و رایزنی فرهنگی کشورمان در کویت برگزار شد.


١٠:٥٥ - 1396/02/31    /    شماره : ٤٥٥٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٤١٤خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران