گالری تصاویر
پینوندهای مهم

بيمـــــــه

در راستای حمایت و  افزایش رفاه و آرامش اتباع ایرانی شاغل در کویت و ارائه خدمات بیمه ای متنوع و  با کیفیت  به آنان و کمک به صیانت از آنان در برابر حوادث و مشکلات گوناگونی که آسایش و زندگی آنان و خانواده های ایشان را تحت الشعاع قرار می دهد ، پیگیری های لازم بمنظور  ارائه خدمات بیمه ای شامل بیمه حوادث ، بیمه عمر و پس انداز ( قابل تبدیل به بازنشستگی و مستمری مادام العمر) در حال انجام است.

نحوه و شرایط استفاده از خدمات بیمه حوادث انفرادی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طریق وابسته کار در سفارت جمهوری اسلامی ایران  هماهنگی های لازم  بمنظور ارایه خدمات بیمه حوادث انفرادی به کارگران را بعمل آورده است.این بیمه نامه برای حمایت و صیانت از ایرانیان شاغل در خارج از کشور و خانواده آنها صادر می شود.کارگر یا اعضای خانواده وی می توانند یکی از طرح های زیر را انتخاب و تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

بیمه حوادث دارای 4 طرح می باشد که در طرح اول هر نفر با پرداخت 90 هزارتومان برای مدت یکسال تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و درصورت فوت 38 میلیون تومان به وراث وی و در صورت نقص عضو 20 میلیون تومان غرامت به بیمه شدهپرداخت می شود. در طرح دوم هر نفر با پرداخت 150هزارتومان برای مدت یکسال تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و درصورت فوت 86 میلیون تومان به وراث وی و در صورت نقص عضو 35 میلیون تومان غرامت به بیمه شده پرداخت می شود. در طرح سوم هر نفر با پرداخت 300 هزارتومان برای مدت یکسال تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و درصورت فوت 161 میلیون تومان به وراث وی و در صورت نقص عضو 75 میلیون تومان غرامت به بیمه شدهپرداخت می شود. در طرح چهارم هر نفر با پرداخت 370 هزارتومان برای مدت یکسال تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و درصورت فوت 200 میلیون تومان به وراث وی و در صورت نقص عضو 111میلیون تومان غرامت به بیمه شده پرداخت می شود.

 

طرح اول

طرح دوم

طرح سوم

طرح چهارم

حق بیمه یکساله

90 هزار تومان

150 هزار تومان

300 هزار تومان

370 هزار تومان

غرامت پرداختی توسط  بیمه در صورت  فوت به علت حادثه  و هزینه انتقال جسد

38 میلیون تومان

86 میلیون تومان

161 میلیون تومان

200میلیون تومان

غرامت پرداختی توسط  بیمه در صورت   نقص عضو ناشی از حادثه

20 میلیون تومان

35 میلیون تومان

75 میلیون تومان

111میلیون تومان

 

 

اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران